امروز : دوشنبه, 06 خرداد 1398

درمان بدون دارو

درمان بدون دارو

از امام رضا (ع) روایت شده است : اگر مرده ای در اثر فشار درمانی یا ماساژ دادن زنده شود من انکار نمیکنم {دانشنامه احادیث پزشکی ج 1  ص 99 }

شماره  تماس برای ارسال کتاب    09352353988

شماره جدید کارت بانک کشاورزی      0331 - 5604 - 7016 - 6037  

     176-  برده های نوین یا برده های فکری

                

           قرنها انسانها در جنگ های مناطق مختلف دنیا پس از پیروزی ، مردم شکست خورده را به عنوان برده به اسارت میبردند و گاهی تا آخرعمرشان از آنها کار میکشیدند . البته در حال حاظر  قریب نود درصد این نوع برده داری در دنیا ازبین رفته    است ولی در بعضی مناطق دور افتاده هنوز این نوع برده داری وجود دارد .

         اکنون که نود درصد مردم دنیا آزادند و صاحب شغل و زندگی هستند  را  ، چگونه میتوان به بند کشید ، سرمایه داران دنیا که ثروتهای خود را از همان برده داری گذشته بدست آورده اند ، حالا باید چگونه مردم دنیا را به بردگی بکشانند ، در پشت این پرده حکومت ثروتمندان ، چه چیزی   جز قتل و غارت و فریب  میتواند آنها را به امیال پلیدشان برساند .

         آنها با انواع ترفندهای  پلید و شیطانی خود ، دنیا را مدیریت  و این سازمان بزرگ برده داری نوین را رهبری میکنند و یکی از پر درآمد ترین این روشها تولید انواع  گوشی های موبایل و نرم افزارهای آنها است   که امروزه در دست پیر تا جوان جامعه بشری وجود دارد   و با راه اندازی شبکه های اجتماعی  آنچنان ذهن مردم را مشغول کرده اند که  دیگر به چیزی فکر نکند و باز از همین راه صدها درآمد دیگر را برای خود درست کرده اند .

        البته بعد از جنگ جهانی دوم  در طی این هشتاد سال اخیر آنها  با راه انداختن انواع جنگ های منطقه ای در سراسر دنیا و فروش اسلحه ، نظارت جهانی بر تولید و فروش مواد مخدر ، ایجاد مراکز فحشا در تمام دنیا و مدیریت پنهان آنها ، نظارت بر تولید مواد الکلی و فروش آنها  تولید انواع داروهای بی مصرف و پر مصرف ، وخلاصه انواع اتومبیلهای رنگ و وارنگ و وابستگی انواع تکنولوژی ، فیلمهای سینمایی ، دست به غارت و چپاول مردم دنیا زده اند ، و تا کنون همچون گذشته از درآمدهای برده داری نوین بهره مند میشوند .

       و ما بدون آنکه بدانیم  و یا متوجه باشیم  تبدیل به انواع برده های رنگ و وارنگ شده ایم   که خدا عاقبت ما را به خیر کند .

   البته امروزه در تمام دنیا مردم روشن فکر و آزاد اندیش زیادی در حال ایجاد کمپین ها و گروه های آزاد گریها و روشنگری هستند تا مردم را با ترفندها و نیرنگ های این سازمانهای  پر دام و نیرنگ آشنا سازند و با کم  و درست مصرف کردن راه های توسعه آنها را بگیرند. ولی متاسفانه مردم زیادی بی اطلاع هستند و یا توجهی به این مطالب نمیکنند که این هم مصیبتی است بزرگ ، مخصوصا" نسل جوان ما که بی اندازه بی خیال است  و با اینکه خطری مثل داعش و حماقت وخطر انها را میبینند ، ولی باز توجهی نمیکنند ، و اصولا" تا انسان خودش را در وسط معرکه ای  نبیند  احساس حقیقی اش روشن نمیشود .

 

         و اما بزرگترین ثروت و دارای تمام  انسانها چیست ؟   که باندهای بزرگ ثروت و مافیا در حال چپاول آن هستند.

1 - زمان  2 - آزادی  3 - سلامتی و قدرت مبارزه

 اولین چیزی که آنها از شما میدزدند عمر و وقت شماست که از هر جواهری با ارزشتر است آن هم با گوشی های جدید و شبکه های اجتماعی الکی که در دست پیر و جوانی وجود دارد و کسی اصلا" به آن توجهی نمیکند و آهسته آهسته به آن معتاد میشوند و در حالیکه بسیاری از اطلاعات شخصی شان لو رفت به مرحله دو میرسند که از دست دادن  آزادیست .

2 - تا  کسی  اسیر نشده باشد  قدر آزادی را نمیداند  ،  اما یک راز در این اسارت جدید وجود دارد که کسی متوجه آن نمیشود .

      یعنی زمانی که انسان احساس حقارت و درد نکند و خودش را در جای تنگ و تاریک  محصور نبیند  دیگر خودش را  اسیر نمیداند و چه جالب است که بدانید اگر نام این اسارت تبدیل به آزادی شود  و مجسمه آن را هم درست کنند ببین چه غوغای میکند دیگر نیازی به دیوار و آهن و محافظ  هزینه خورد و خوراک نگهداری ندارد ، بلکه پول و ثروت هم برایشان میدهند پس چرا زندان درست کنند  فقط کافیست اندیشه اش اسیر خواهش های نفسانی شود ، هر لحظه یک هوس جدید را بدون آنکه کسی متوجه شود توسط گوشی های هوشمند با برنامه ریزی های دقیق روانشناسی به خورد آنها میدهند و بردگان نوین با احساس آزادی  و شادی محصولات تقلبی و ریز و درشت آنها را میخرند بدون کمترین هزینه و با بالاترین سود  و این نسل جدید برده ها ، برده ای فکری هستند   که میتوان تا قرنها برآنها حکومت چون حماقتشان پایان ناپذیر است .

   3- سلامتی و قدرت مبارزه

       در تمام دورانها هر زمان جنگی رخ میداد افرادی که از نظر جسمی و روحی  سالم  بودند برای جنگ اعزام میشدند .  اصولا" وقتی مابه هزار بیماری  فکری و جسمی مبتلا  شده ایم  دیگر  چگونه میتوانیم با دشمن مبارزه کنیم .

 فقط تنها راه مبازره با این همه بدبختی و بلا دوری از این گوشی های و ترفندهای آنهاست     . 

 

   21 فروردین  95   

 

 

 

free site stat