امروز : دوشنبه, 06 خرداد 1398

درمان بدون دارو

درمان بدون دارو

از امام رضا (ع) روایت شده است : اگر مرده ای در اثر فشار درمانی یا ماساژ دادن زنده شود من انکار نمیکنم {دانشنامه احادیث پزشکی ج 1  ص 99 }

شماره  تماس برای ارسال کتاب    09352353988

شماره جدید کارت بانک کشاورزی      0331 - 5604 - 7016 - 6037  

     171- با خوردن آب هم چاق و هم لاغر شوید .

             آب یکی از اسرار آمیزترین هدایای خداوند به انسان است و یکی از پر قابلیت ترین عناصر طبیعت که میتواند در همه حال یار و یاور ما باشد . البته من همیشه این مطلب را به تمام دوستان ونزدیکان خود تاکید میکنم که باید در مصرف آب صرفه جویی کرد که مسئله ای بسیار مهم و حیاتیست  که هر قطره غفلت   ضربه ایست  جبران ناپذیر .

             راز چاق و لاغر شدن با آب :

      اگر میخواهید با آب خوردن لاغر شوید :

   شما میتوانید به نسبت چاقی تان از این روش استفاده کنید که بسیار مهم و جالب است ، شما میتوانید هر روز ناشتا  دو لیوان آب خوردن معمولی را از شیر آشپزخانه تهیه نمائید و آن را آرام آرام میل نمائید و پس از آن حداقل پانزده دقیقه پیاده روی کنید . و دو ساعت   بعد صبحانه ای معمولی صرف کنید .  بعد از پانزده روز متوجه میشوید این روش چقدر موثر است  البته باید در نظر داشته باشید  بعد از هفته اول میتوانید سه لیوان آب را ناشتا میل کنید  و باز یادتان باشد هرگز همراه غذا آب نخورید   و عموما"  در ازای هر ده کیلو وزن بدنتان یک لیوان  200 سی سی در شبانه میل کنید .

        راز چاق شدن با آب  :   البته من این روش را زیاد توصیه نمیکنم چون  اولا" چاقی خوب و مناسب نیست و لاغر کردن بسیار سخت است  ثانیا"  وقتی انسان عادت به زیاد خوردن کند دیگر ترک اینکار برایش سخت و همانند اعتیاد به مواد مخدر میگردد . پس خودتان مراقب باشید تا دچار دردسر نشوید   .

             روش چاق شدن با آب : حداکثر روزی هفت لیوان بخورید  سعی کنید همراه غذا خوردن بیشتر  آب مصرف کنید غذاهای چرب و شیرین و شور و فست فودها و برنج اشتها را تحریک میکند  و اگر هنگام خوردن این غذاها آب بخورید تجدید اشتها میشوید و میل بیشتری به خوردن پیدا میکنید  و در غذاها  میتوانید از  ماش پلو یاد کرد که همانند عدس پلو تهیه میگردد .. این غذا اشتها را تا دو یا سه برابر میکند  ، و احساس سیری به انسان دست نمیدهد .

          دهم آذر  نود و چهار  

         

 

free site stat