امروز : دوشنبه, 06 خرداد 1398

درمان بدون دارو

درمان بدون دارو

از امام رضا (ع) روایت شده است : اگر مرده ای در اثر فشار درمانی یا ماساژ دادن زنده شود من انکار نمیکنم {دانشنامه احادیث پزشکی ج 1  ص 99 }

شماره  تماس برای ارسال کتاب    09352353988

شماره جدید کارت بانک کشاورزی      0331 - 5604 - 7016 - 6037  

           دقت زیاد قبل از خوردن خوراکی ها    

بیاد داشته باشید تا اتفاقی نیفتاده باشد   انسان به فکر پیشگیری و بیداری نمی افتد

     اصولا" تمام تجربیات بشر و تمام کتابها بر همین اصل نوشته شدند که اتفاقات و تجربیات بجا بمانند تا انسانهای دیگر  ،‌ گرفتار آن مشکلات نشوند پس قدر کتاب های با ارزش را بدانید و از آنها درس بگیرید .

    مطلب امروز کمی دقت است که اگر رعایت کنید خیلی از بیماریها به سراغ شما نمی آید مانند تاریخ مصرف   ،   نظافت روی محصولات خوراکی ها بسته بندی شده    چون گاهی این محصولات هفته ها در محیط های باز میماند و انواع گرد و غبار و میکروبها و باکتریها روی سطح آنها مینشیند و آلوده میشود سپس فرزند شما محصول یا غذای بسته بندی شده را سریعا" برداشته و شروع به خوردن میکند و بدون هیچ توجهی انواع آلودگی ها را وارد بدن خود میکند که گاهی در همان روز و گاهی چند روز بعد اعلائم بیماری خودش را نشان میدهد . و سپس بیماری و هزینه های زیاد . 

       مطلب دیگر قوطی های نوشابه و انواع قوطی های نوشیدنی خارجی و داخلی است و انواع ظروف کنسروها و رب ها که حتما" قبل از  استفاده از آنها باید کاملا" تمیز شوند  و گاها" مردم نمیدانند همراه میوه های که از خارج یا شهرستانها میایند انواع حشرات موذی و خطرناک  مانند  زنبور ، رتیل و انواع مارها را به شهرها انتقال میدهند پس کمی دقت بسیار مهم است .

    عدم استفاده از خوراکی های بدون پوشش ، شاید باور نکنید که بیشتر بیماری زخم های لثه و دهان ، گلو و اسهال و استفراغ  بدلیل استفاده از خوراکی های بدون پوشش بوجود میآید  ، در هر صورت کمی دقت و مراقبت نتایج مطلوبی را به همراه دارد .

                 94/5/15

             

 

free site stat