امروز : دوشنبه, 06 خرداد 1398

درمان بدون دارو

درمان بدون دارو

از امام رضا (ع) روایت شده است : اگر مرده ای در اثر فشار درمانی یا ماساژ دادن زنده شود من انکار نمیکنم {دانشنامه احادیث پزشکی ج 1  ص 99 }

شماره  تماس برای ارسال کتاب    09352353988

شماره جدید کارت بانک کشاورزی      0331 - 5604 - 7016 - 6037  

       162  -  درمان عفونت مثانه بدون دارو

عموما" خانمها بیشتر از آقایون به این بیماری گرفتار میشوند که علائم آن درد در محل مثانه و سوزش ادرار میباشد که این بیماری بدون هیچ داروی درمان میشود :

برای درمان به نکات زیر توجه کنید :

1- مصرف به اندازه آب و کمی بیشتر از حد معمول یکی از بهترین روشهاست چون از تجمع عفونت در مثانه جلو گیری میکند و بخاطر بیشتر شدن ادرار و دفع آن عفونت مثانه کاهش پیدا میکند .

2-  مصرف آبلیمو بهمراه آب مصرفی نیز به کاهش بیشتر عفونت کمک میکند  مصرف آناناس و آب پرتغال نیز مفید میباشد و طبق دستور پزشک  میتوانید از آنتی بیوتیک استفاده کنید  .

3-   برای آرام کردن درد مثانه میتوانید مقدار 200 گرم نمک معمولی را درون ظرفی داغ کنید سپس آن را درون پارچه چند لایه نخی که بصورت کیسه میباشد بریزید و زمانیکه حرارت آن قابل تحمل شد کیسه داغ را روی محل درد قرار دهید و از آرامش بدست آمده استفاده کنید .

    لازم به ذکر است که التماس دعا دارم برای پدر و مادرم  . زمانیکه شما مداوا میشوید و برای عزیزانم دعا میکنید میتوانم خوشحال باشم که قدم خیری برای آنها برداشته ام . با تشکر التماس دعا

         94/4/19

 

free site stat