امروز : دوشنبه, 06 خرداد 1398

درمان بدون دارو

درمان بدون دارو

از امام رضا (ع) روایت شده است : اگر مرده ای در اثر فشار درمانی یا ماساژ دادن زنده شود من انکار نمیکنم {دانشنامه احادیث پزشکی ج 1  ص 99 }

شماره  تماس برای ارسال کتاب    09352353988

شماره جدید کارت بانک کشاورزی      0331 - 5604 - 7016 - 6037  

  156- اعتیاد پنهان  یا روش های جدید برای معتاد کردن جوانان و یک روش درمان برای اعتیاد

      هر روز دشمنان این سرزمین نقشه های جدیدی برای ما و نسل جدید میکشند ، و تا ما بخواهیم متوجه شویم که چه اتفاقی در حال رخ دادن است تعدادی از جوانان این سرزمین دچار آسیب های جدی میشوند که گاهی غیر قابل جبران است .   یکی از این آسیب ها اعتیاد به انواع مواد مخدر میباشد   که با اشکال  مختلف رخ میدهد ، یکی از این روش ها که جدیدا" توسط مامورین انتظامی  کشف شده است . ایجاد اعتیاد به شیشه و انواع مخدر دیگر میباشد که توسط توتونهای خارجی در حال زیاد شدن است آنها   با آلوده کردن توتون های قلیان ها   با درصد بسیار خفیف  جوانان را بدون آنکه بدانند بسوی اعتیاد میکشانند و آنها پس از گرفتار شدن خودشان به سرعت بسراغ  انواع مواد مخدر میروند  .  سالها پیش تحقیقاتی را شخصا" انجام دادم که چه گروه از مشاغل عمومی گرایش به مصرف مشروبات الکلی دارند پس از شش ماه متوجه شدم  که بالاترین آمار  را ،  مشاغل نقاشی اتومبیل و در مرحله بعد کفاشان  گرایش زیادی به الکل دارند و این هم بخاطر موادی است که با آنها کار میکنند  و بدون آنکه متوجه شوند گرفتار این بلا میشوند . البته روشهای قدیمی اعتیاد بدون اختیار را در اینجا برای شما عنوان میکنم تا بیشتر مراقب خود و فرزندانتان باشد . استفاده از اسپری و خوشبو کننده های غیر استاندارد و خارجی قاچاق ، انواع آدامس ها و شکلات خارجی و قاچاق که در دسترس کودکان قرار میگیرد انواع سیگارها خارجی قاچاق  انواع اسباب بازی های کودکانه ، حتی در زمان جنگ در مناطق کردستان عروسک و اسباب بازی های آلوده به مواد شیمیای را به وسیله هواپیماهایشان پراکنده میکردند   تا به نوعی مشکلات جدیدی برای حکومت درست کنند . که اگر به مطلب بیوتروریست در اینترنت  مراجعه کنید ، خواهید دید که بشر تا کنون از این حربه بیوتروریست چقدر و چگونه استفاده نموده است .  امیدوارم که با هوشیاری و چشم باز توطعه های دشمنان را خنثی کنید ، چرا که آنها جز به نابودی کامل ما یا بردگی محض ما به چیز دیگری فکر نمیکنند و جهل مرکب است که یک لحظه از آنها غافل شویم ، آنها به هر وسیله ای که شده ما را برده میخواهند و  با ترویج فحشا و منکرات با زیاده خواهی طمع گرایی ما را به نابودی میکشانند . مراقب خود و فرزندانتان باشید . 

یک روش درمان برای معتادین به مواد مخدر :

مواد مورد نیاز :

   1 - نیم کیلو مغز بادام را پوست بکنید تا سفید شود        2 - یک کیلو عسل            3-  موز  

روش تهیه و استفاده معجون   :  در هر وعده  یک قاشق عسل را درون یک لیوان آب  حل کنید تا  شیرین شود سپس آن را درون یخچال بگارید تا خنک شود  سپس     یک قاشق غذا خوری مغز بادام پوست کنده  رنده شده را به آن اضافه کنید      بعد نصف یک موز را درون آن میکس کنید  سپس میل شود .

مقدار مصرف روزانه  و مدت درمان  :   روزی سه وعده   به مدت چهل روز از این روش استفاده شود تا سموم از بدن بیمار خارج گردد  .

                           94/3/15       التماس دعا   

 

free site stat