امروز : دوشنبه, 06 خرداد 1398

درمان بدون دارو

درمان بدون دارو

از امام رضا (ع) روایت شده است : اگر مرده ای در اثر فشار درمانی یا ماساژ دادن زنده شود من انکار نمیکنم {دانشنامه احادیث پزشکی ج 1  ص 99 }

شماره  تماس برای ارسال کتاب    09352353988

شماره جدید کارت بانک کشاورزی      0331 - 5604 - 7016 - 6037  

151- درمان ورم معده  بدون دارو

    اگر به قسمت  صفحه چشمک زن سمت راست نگاه کنید می بینید که روی آن نوشته شده { برای در خواست درمان یدون دارو  اینجا کلیک کنید } پس از وارد شدن دراین قسمت در منوی سمت چپ صفحه نام بیماری ها  لیست شده است  و اگر دقت کنید  خواهید دید شماره  110  درمان ورم معده بدون دارو  میباشد که همکنون این روش را برای شما به صورت رایگان هدیه مینمایم تا متوجه شوید که روش های ما چگونه است و واقعا" درمان بدون دارو میباشد.  

   قابل توجه تمام پزشکان و بیماران  به هیچ عنوان  برای درمان بیماری ورم معده از راینیتیدین و سایمیتیدین استفاده نکنید ! ! !

استفاده از این دو داروی مسکن باعث میشود  که عوارض بیماری ده برابر بیشتر گردد  .که به بعضی از این عوارض اشاره میکنم ..البته در ادامه مطلب ، روش درمان آسان را به شما آموزش میدهم که متوجه شوید درمان این بیماری چقدر آسان است .

1-  ورم معده     2-  طپش قلب   3-  گشاد شدن دریچه میترال   4 -  پوکی استخوان    5-  کم خونی

6 -  سو هاظمه     7 -  کولیت معده  8 - کولیت روده   9 - ضعیف شدن ماهیچه های قلب و احتمال سکته قلبی در خواب     10 - سرطان روده بزرگ    11 - آپاندیس     12 - یبوست      13 - افزایش باکتری هلیکوباکتریا درون معده         14 - زخم معده    15 - سرطان معده     16 -  سرطان لوزالمعده               17 -  ورم کیسه صفرا    18 -  احساس خستگی مفرط      19 -  عدم مدیریت سمت چپ بدن در خواب

20 -  عدم استراحت سمت راست بدن 

عوامل بیماری های  را که در بالا   به آن اشاره کردم   شاید از نظر بعضی ها کمی بی ربط باشد ولی من در تحقیقاتم بارها آنها را برسی نمودم  و نتایج درست آنها را بدست آوردم  که بسیار مهم است ولی نمیشود تمام آنها را در این مقاله بصورت کامل توضیح داد  .

پیامبر عزیز و شریف ما (ص )هزار و چهارصد سال پیش در حدیثی زیبا به ما آموخته اند :

پیامبران طاق باز میخوابند   مومنین به سمت راست  منافقین به سمت چپ و شیاطین روی شکم             از آنجا که در گذشته مردم باکتری و میکروب را نمی شناختند   در تمام احادیث به شیطان و شیاطین بسنده میکردند . مانند حدیثی از مولای متقیان علی (ع) که در جنگ از ظرف لبه ترک دار  آب ننوشیدند  و فرمودند: در آن ترک ها شیطان جمع میشود . یا در حدیثی از  پیامبر (ص )که می فرمایند : زباله ها را پشت خانه اتان تل انبار مکنید که شیاطین در آنجا لانه میکنند .  در اینجا منظور از شیاطین انواع میکروبها باکتریها و حشرات و موجودات موزی هستند که باعث بیماری میگردند . پس متوجه میشویم تمام موارد و یا مسائلی که باعث آسیب دنیا و آخرت ما میگردند شیاطین محسوب میشوند  . 

در حدیث پیامبر (ص) در نحوه خوابیدن اگر دقت کنید متوجه میشوید خوابیدن سمت چپ به منافقین نسبت داده شده است  من سالها در تحقیقاتم متوجه شدم تمام کسانیکه ورم معده دارند شبها و عمدتا" در روز سمت چپ میخوابند و همین امر عامل بیماری ورم معده میگردد و پس از آن بیماریهای دیگری به مرور زمان به آن اضافه میشود  و خوردن راینیتیدین و سایمیتیدین باعث کاهش و آرامش درد میگردد ولی عامل بیماری همچنان پا برجاست و اصولا" طب غربی ما را بسوی مشکلات جدیدتر میکشاند  و هر کس که میخواهد حرفی بزند سریعا" با او برخورد میکنند  و خودشان را راس علم پزشکی میدانند .

خوشبختانه با این حالت خوابیدن به سمت  راست  تعداد زیادی از هموطنانی را که به این بیماری گرفتار شده بودند را  بدون دارو  درمان نموده ام  ، و پیرو همین درمان ساده عوارض دیگر آنها مانند پوکی استخوان ، کم خونی ،و پیشگیری از موارد دیگر انجام شد ..

94/1/23      التماس دعا

 در ادامه به شما میگویم  : پیرو تحقیقاتم در رابطه با حدیث پیامبر عزیزمان باید بگویم  ، در آخر حدیث آمده است که شیاطین روی شکم میخواند  وقتی وضعیت   خوابیدن  روی شکم را برسی  نمودم ، متوجه شدم که  فشار  روی سیستم قفسه سینه ، معده ، لوزوالمعده ، اثنی عشر ، روده ها ،  دستگاه تناسلی و  بهم خوردن فرم ستون فقرات و لگن که میتواند در میانسالی عوارض شدیدی را بهمراه داشته باشد وجود دارد  ، ولی یک مطلب عجیب را  هم که جدیدا"  متوجه آن شدم را برایتان ارائه میدهم تا ببینید   چگونه میتوان به یک موضوع از زوایای مختلف نگاه کرد ، وقتی دقت کردم متوجه شدم  تمام موجوداتی که روی شکم میخواند مانند : مار  عقرب رتیل سوسمار  و چندین جانور دیگر از همین خانواده نیز زهر آگین و خطرناک هستند و میتوانند مشمول همان حدیث بالا قرار گیرند  :

پیامبر  (ص)  : زباله ها را پشت خانه هایتان  تل انبار نکنید که محل تجمع شیاطین میشود .و یا شیاطین روی شکم میخوابند .

فقط به تمام خوانندگانم  میگویم : شما را به خدا سوگند میدهم که  به احادیث احترام بگذارید چون آنها هدایای ویژه پیامبران و بزرگان دین ما هستند که باید با بصیرت به آنها برخورد نمود چون تازه با علم امروز میتوان مقداری از آنها را درک نمود و شاید هنوز هم علم به آن مقام لازم نرسیده است که بتواند خیلی از آنها را بفهمد    ...........

هشتم   دی  نود وچهار                                  التماس دعا

 

free site stat