امروز : دوشنبه, 06 خرداد 1398

درمان بدون دارو

درمان بدون دارو

از امام رضا (ع) روایت شده است : اگر مرده ای در اثر فشار درمانی یا ماساژ دادن زنده شود من انکار نمیکنم {دانشنامه احادیث پزشکی ج 1  ص 99 }

شماره  تماس برای ارسال کتاب    09352353988

شماره جدید کارت بانک کشاورزی      0331 - 5604 - 7016 - 6037  

144-  اگر نمیتوانید آب بخورید از روش ما استفاده کنید  .....

بعضی از افراد را میبینیم که به شدت از خوردن آب طفره میروند و اعلام میکنند که اصلا" نمی توانند آب بخورند و یا اینکه در بلعیدن آب مشکل دارند . جالب است بدانید این افراد دچار انواع بیماری های گوناگون هستند . و از انواع التهاب ها رنج میبرند .

روش ما خیلی ساده است و تا کنون نزدیک به صد نفر با این روش ساده توانسته اند به راحتی به آشامیدن آب بپردازند و دیگر از این مشکل رنج نبرند .

روش ما : خوردن آب به مقدار خیلی کم است یعنی نصف استکان  در هر یک ساعت  و بعد از چند روز مقدار مصرف آب را به یک استکان در هر دو ساعت  برسانید تا به مقیاس مناسب برسید یعنی در ازای هر دوازده کیلو  وزن بدن یک لیوان 200 سی سی استفاده کنید . التماس دعا   

      93/12/19

 در دین ما بسیار توصیه شده است که در زمان خوردن آب آن را بمکید . بعد از تحقیقات متوجه شدم که این روش چقدر جالب و مهم است و ما اصلا" به آن توجه نمیکنیم

اصولا" ما زمانی آب میخوریم که احساس تشنگی داشته باشیم و همین امر باعث میشود ما بدون توجه آب را سریع و بدون دقت  بنوشیم ، که عوارض زیادی را میتواند بوجود بیاورد .

در زمان تشنگی ما آب را بیش از اندازه مینوشیم و به همین خاطر :

1- مقدار زیادی هوا را به همراه آب می بلعیم که باعث نفخ ورم معده و سوهاظمه  میگردد .

2- در زمان نوشیدن  اگر آب خنک یا سرد باشد  باعث سرما خوردگی نای و آسیب به معده میگردد . چرا که  حجم زیاد آب سرد وارد بدن گرم میشود و همین امر میتواند به مرور زمان باعث آسیب دیدن بدن و دیگر جواره گردد ، مخصوصا" در بعضی از افراد این بیماری ها شکل جدی تری به خود میگیرد .

3-   در زمان بلعیدن آب سرد  ، گرمای بدن بیرون رانده میشود که باعث تعریق بیشتر و احساس تشنگی و سرماخوردگی میگردد  و عوارض جانبی دیگر .

نحوه صحیح نوشیدن آب :

آب سرد یا خنک را آهسته بمیکید و اجازه دهید حرارت آب با بدن شما متعادل گردد و با این حالت مقدار کمتری هوا وارد معده شما شود ، و به طور متوسط  ، مقدار کمتری در زمان بحران تشنگی آب مینوشید و همین امر باعث آرامش منطقی معده و التهاب تشنگی میگردد . که بسیار مهم و جالب است .

 

free site stat