امروز : دوشنبه, 06 خرداد 1398

درمان بدون دارو

درمان بدون دارو

از امام رضا (ع) روایت شده است : اگر مرده ای در اثر فشار درمانی یا ماساژ دادن زنده شود من انکار نمیکنم {دانشنامه احادیث پزشکی ج 1  ص 99 }

شماره  تماس برای ارسال کتاب    09352353988

شماره جدید کارت بانک کشاورزی      0331 - 5604 - 7016 - 6037  

142- اسرار مهم سفره هفت سین  سبزه   سمنو   سنجد  سماق  سیب  سرکه  و سیر

بتازگی مقاله ای را انتشار دادم که در آن اسرار مهم سفره هفت سین را افشا نمودم و به شاگردان خود آموختم که سفره هفت سین یک بازی یا یک سنت ساده نیست ، تا ما هر سال در زمان سال تحویل ، از این مغازه به آن مغازه بدویم تا آن را تهیه نموده  که آن درون سفره هفت سین قرار دهیم ،  و تا سال دیگر کاری به آن نداشته باشیم . 

             تا کنون هزاران میلیارد تومان از دوران هخامنشی و ساسانیان هزینه شده است ، که ما امروز  بدانیم ، ما ایرانیان اولین مردمانی هستیم که کشاورزی بدون خاک را کشف نمودیم  ، تا هیچ ایرانی در سراسر دنیا گرسنه نماند و با کمترین هزینه و بدون پختن غذا ، بتوانیم بالاترین ویتامینها را بدست آوریم ، و این  روش سبزه درست کردن و تهیه جوانه ها بسیار مهم  ،  و رازیست  بسیار بزرگ که کسی از آن خبر ندارد و مغذی ترین غذا و بهترین دارو برای جلو گیری از بعضی از سرطانهاست . و دیکر اقلام  سفره هفت سین  را یکی پس از دیگری در محیط اینترنت جستجو کنید تا به خواص بالای این خوراکی ها پی ببرید .  و بدانید گذشتگان ما چه راز بزرگی را در این سفره برای ما به یادگار گذاشته اند و اگر میخواهید بسیاری از بیماری هایتان به راحتی مداوا شود یا اصلا" به آنها گرفتار نشوید . باید تمام  ایام سال این خوراکی ها را ( سمنو ، سنجد ، سماق ، سرکه ، سیب ، سیر) میل کنید و از آن غافل نباشید    . این هدیه نورزی من به تمام خوانندگان  این سایت میباشد .و امید وارم که شما به تمام بستگان دور و نزدیک خود چه در ایران و خارج از کشور اطلاع دهید تا از مطالب ما استفاده کنند و کمتر متحمل هزینه های سنگین درمان شوند .  سفره هفت سین  یک انقلاب  بزرگ  پزشکی در پیشگیری از بیماریهاست نه وسیله ای برای بازی و پز دادن به دیگران .

               امروز چهاردهم اسفند نودوسه مصادف با سالروز شهادت برادرم  شهید محمد محمدی همدانی است که در سن پانزده سالگی در شلمچه در سال 1365  به شهادت رسید و نام خود را در دفتر عاشقان اباعبدالله الحسین (ع ) ثبت کرد  با جمله ای از آن شهید مطلب را به پایان میرسانم .

              در شب عملیات قبل از شهادت خبرنگار از او میپرسد الان چه احساسی داری ؟ محمد در جواب میگوید : بسیار خوشحالم که تا ساعتی دیگر به شهادت میرسم و به شما میگویم که مقام شهدای امروز بالاتر از شهدای کربلاست . خبرنگار با تعجب میپرسد : این حرف چطور امکان دارد ؟ محمد در جواب میگوید : شهدای کربلا  آقا امام حسین (ع)را از نزدیک دیدند با او زندگی کردند و در نهایت قبل از شهادتشان جایگاه خودشان را در بهشت دیدند ، ولی ما امروز بعد از هزار و چهارصد سال فقط مطالبی از آن بزرگواران شنیده ایم و جان فدا میکنیم  آنها دیدند  ، ولی ما فقط شنیدیم و عاشق شدیم و میرویم .والسلام .  التماس دعا

93/12/14

 

free site stat