امروز : دوشنبه, 06 خرداد 1398

درمان بدون دارو

درمان بدون دارو

از امام رضا (ع) روایت شده است : اگر مرده ای در اثر فشار درمانی یا ماساژ دادن زنده شود من انکار نمیکنم {دانشنامه احادیث پزشکی ج 1  ص 99 }

شماره  تماس برای ارسال کتاب    09352353988

شماره جدید کارت بانک کشاورزی      0331 - 5604 - 7016 - 6037  

140- درمان نیش  مار ، عقرب ، رتیل و هر جانور گزنده دیگر با آسان ترین روش دنیا   

      بنام خداوند منان که اسرار بسیاری را در این دنیا طراحی و مدیریت نموده است  .

                       ( این مطلب را تا آخر صفحه بخوانید که بسیار مهم است   )

امروز یکی از مهم تری کشفیات خود را  که از زبان مردم بدست آورده ام را برای شما میگویم تا شما هم شاکر آن خالق بی همتا باشید  در اول این موضوع از شما میخواهم برای شادی اموات دو نفر صلوات بفرستید که بعد از شصت سال این کشف آنها به بدست این حقیر رسید تا امروز رسانه ای شود و در اختیار شما قرار بگیرد .

داستان از آنجا شروع میشود که من  دو روز پیش با پیرمردی از اهالی مشهد  در رابطه با مسائل پزشکی صحبت میکردم که ناگهان خاطره ای از شصت سال پیش یادش آمد و گفت لطفا" این موضوعی  را  که من با چشم خودم دیدم را برای مردم بگوئید  تا آنها نیز از این روش استفاده کنند و شاید جان افراد زیادی نجات پیدا کند و این موضوع  مایه خیر و برکتی باشد برای امواتم و آن پیر زن روستای که آن زمان   این روش را به من آموخت ، ولی این موضوع از یادم رفت تا امروز که با شما آشنا شدم  .

ایشان گفت : نزدیک به شصت سال پیش ما در مزرعه  کار میکردیم که عقرب سیاهی  یکی از کشاورزها را گزید ،  در آن لحظه  او دچار درد شدید و التهاب شد و به خود می پیچید چند دقیقه ای نگذشته بود که پیر زنی از راه رسید و از موضوع با خبر شد و سریعا"  با سوزنی دهانه زخم را باز ترنمود م وخراشی بوجود آورد و مقدار یک بند انگشت نمک را روی محل گزش ریخت  و نمک را باشست خود به روی محل گزش کاملا" فشار آورد ،   بعد از گذشت  چند دقیقه  ،  التهاب و درد آرام شد و از محل گزش مقدار بیست قطره  زهرآبه خارج شد و بعد از آن مقدار کمی ماده زرد رنگ ژله مانند از محل گزش خارج شد . همه  آن پیرزن  را دعا و تقدیر و تشکر کردند  . و آن پیر زن گفت حتی اگر مار یا هر گزنده دیگری مانند رتیل ، زنبور ،............. شما را نیش زد از همین روش استفاده نمائید نتیجه جالب آن را ببینید . البته من در نسخ قدیمی و طب قدیم جستجو کردم در بعضی از آنها ،  مخلوط نمک و دیگر اقلام نام برده شده بود ولی از نمک به تنهای چیزی نگفته بودند ، مثلا" برای درمان گزیدن سگ هار استفاده از  دویست گرم پنیر شورو بستن آن به مدت دو روز روی محل گزیدگی برای جذب سموم عنوان شده بود . اما در این خاطره  متوجه میشویم فقط از نمک استفاده شده است نه چیز دیگر .

این حدیث  را از امام علی (ع) داریم که می فرمایند : نمک  پادزهری مجرب (کارآزموده ) است .

و از امام صادق (ع) این حدیث را آورده اند : اگر مردم خواص نمک را میدانستند بیماری های خود را به جزء با نمک درمان نمی کردند .

امیدوارم که کسی دچار چنین مشکلی گزیدگی نگردد ولی  همیشه مقداری نمک همراه خود داشته باشید که با آن بتوانید جان خود ودیگران را نجات دهید .

در حدیث آمده است : قبل و بعد از غذا خوردن نمک را مزمزه کنید .  قبل از خوردن غذا محیط دهانتان را با نمک مزه مزه کنید تا هم باکتری های محیط دهانتان از بین برود وهم از بلعیدن آنها با غذا جلوگیری شود  بعد از غذا خوردن هم نمک باعث میشود که باکتریها دیرتر و یا کمتر به دندانها آسیب بزند.. 

البته من در اولین فرصت این موضوع را با شرکت سرمسازی رازی کرج در میان گذاشته و نتیجه را در همین قسمت منعکس خواهم نمود  با آرزوی سلامت یکایک شما و التماس دعا

     یازدهم اسفند نود وسه

 قابل توجه تمام عزیزان  و خواننده  مطلب بالا

امروز سیزدهم اسفند نود و سه  :   به مدت دو ساعت خدمت برادر گرامی جناب  آقای دکتر عباس زارع متخصص وسم شناس مرکز سرمسازی رازی کرج بودم  و مطالب بسیار جالبی مطرح شد و این برادر گرامی و بزرگوار  مطالب مهمی را یاد آور شدند که من تمامی آن  را به عرض  شما میرسانم تا شما دقیقا" آن را  در زمان اورژانس استفاده نمائید  :

این برادر گرامی فرمودند : خوشبختانه ما در کشور پادزهر همه گونه گزش را داریم  و در زمان گزش سریعا" فرد مسدوم را به مراکز پادزهر و یا بیمارستان برسانید و فرمودند : ایجاد خراش کوچک در محل گزش اشکالی ندارد   فقط  نباید  محل زخم را  شکافت چون بعضی از سم مارها  باعث خونریزی بیشتر میگردد   . و اگر از روش بالا ( نمک ) استفاده شده بود حتما" این موضوع را به اطلاع  مجموعه امدادی  برسانند تا آنها  برسی بیشتری کنند و در مرحله اول مسدوم  را تحت نظر بگیرند و برنامه های خود را روتین نمایند .و مطلب دیگر اینکه در تمام گزیدگی ها نباید هیجان زده شد و نباید  جست و خیز نمود یا شروع به دویدن کرد بلکه با آرامش خاطر برای نجات خود یا دیگران اقدام نمائید  و اگر آموزشهای تکمیلی را فرا بگیرند بهتر است و نباید با دهان زهر را بیرون کشید یا مکید چون در صورت   وجود زخم در دهان امدادگر زهر وارد  خون  ، وباعث مرگ خود او میشود . البته ایشان  روش بالا  را نه رد و نه تائید نمودند    و قرار شد در یک دوره زمانی برسی کنند و نتیجه را بما اعلام نمایند .

با تشکر از آقای دکتر عباس زارع  و مجموعه سرمسازی رازی کرج و همه عزیزانی که ما را در این امر یاری نمودند.   93/12/13

اگر شما دقت کنید خواهید دید  که مطالب زیادی در رابطه با خوردن یا مزه مزه کردن نمک قبل و بعد از غذا  در اینترنت وجود دارد و اگر سرچ کنید صدها مطلب علمی در رابطه با این موضوع وجود دارد ولی هیچکس تا کنون این را نگفته است که پیامبر اسلام از کجا میدانسته است  که این موضوع به این کوچکی چقدر مهم است  و ما مسلمانان چرا اینقدر نسبت به معجزات بزرگ پیامبر اسلام بی تفاوت هستیم ؟ و چرا نسل جدید این حقایق بزرگ را میبیند ولی به دنبال هوا وهوس خویش میرود ؟  امروز آنچنان علم پیشرفت کرده است که خیلی از معجزات اسلام را به راحتی میتوانیم درک کنیم و با تعجب پیگیری نمائیم و بدانیم که هنوز اسرار زیادی از آن عزیزان شناسای نشده است .

در اینجا باز تاکید و خواهش میکنم به دستورات اسلام دقت و عمل نمائید تا از برکات بیشمار آن بهره مند شوید .

شعری را سالها پیش سروده ام که در یک بیت آن میگویم :


کز خاطرات شیطان این جمله به گوشم              هوس  راند   ز جنت  هر  آدم   و حوا  را          94/2/29

 

       جدیدا" دانشمندان متوجه شده اند که باکتری های داخل دهان عامل اصلی بوجود آمدن سکته قلبی و مغزی میباشد که به مرور این بیماری ها را بوجود میآورد ..

       مزه مزه کردن نمک قبل از غذا خوردن محیط دهان را ضد عفونی میکند و از عوامل بیماری های سکته قلبی و سکته مغزی پیشگیری میکند و مسواک زدن نیز به این موضوع کمک بسیار زیادی میکند که پیامبر عزیز ما هزار و چهارصد سال پیش  آن را به ما مسلمانان هدیه نموده است   و مزه مزه کردن  نمک بعد از غذا خوردن   ،   هم به عوامل قبلی کمک می نماید و هم از پوسیدگی دندان ها جلوگیری  میکند که بسیار مهم و جالب است  که باید به ان بسیار توجه نمود .     94/3/7                              

 

free site stat