امروز : دوشنبه, 06 خرداد 1398

درمان بدون دارو

درمان بدون دارو

از امام رضا (ع) روایت شده است : اگر مرده ای در اثر فشار درمانی یا ماساژ دادن زنده شود من انکار نمیکنم {دانشنامه احادیث پزشکی ج 1  ص 99 }

شماره  تماس برای ارسال کتاب    09352353988

شماره جدید کارت بانک کشاورزی      0331 - 5604 - 7016 - 6037  

137-  سه روش  قدیمی برای بچه دار شدن 

دو روش فوق از اعتقادات مذهبی میباشد که بارها نمونه آن را به چشم دیده ام

به تمام کسانی که این مطلب را میخوانند باید بگویم که من این تجربه را از افراد زیادی شنیده ام و میدانم که اگر از بزرگان طایفه خود بپرسید ، به شما خواهند گفت و قصه های زیادی را بیاد میآورند  که در آنها همین مطالب وجود دارد .
در زمان گذشته وقتی که زن و شوهری صاحب فرزند نمی شدند پدر و مادر نذر میکردند که مدتی را مثلا" دو ماه هر روز به مسجد رفته و آنجا را نظافت کنند و بعد از مدتی آنها صاحب فرزند میشدند . مادرم به من گفت که پدرم  دو ماه درخت های یک امامزاده را آب داده تا خداوند ترا به ما داد و تو خودت نشانه این راز هستی و اصولا" اینگونه فرزندان در زندگی آدمهای منفی و بی مسئولیتی نیستند .

روش دوم  : این روش را من خودم بارها دیده ام کسانی که صاحب فرزند نمیشدند وقتی بچه دیگران را به فرزندی گرفتند و با آنها با احترام   و   صادقانه خوشرفتار ،  بودند پس از مدتی خداوند به آنها فرزند داده است و گاهی صاحب چندین فرزند شده اند.

روش سوم  : خوردن آبگوشت گنجشک میباشد  امروز با شخصی آشنا شدم بنام آقای رمضانی  که از خاطرات پیر زنی میگفت بنام ننه کریم که ایشان در دوران نوجوانی همسایه دیوار به دیوار ایشان بوده است و در توان خود بسیاری از مشکلات مردم را با روشهای سنتی و بومی خودشان مرتفع مینموده است که در نوع بسیار جالب است یکی از این روشها  درمان نازایی با آبگوشت  گنجشک میباشد  که باید زن و شوهر باید در هفته حداقل پنج وعده آبگوشت گنجشک بخورند  و این آبگوشت بمدت یک تا دو ماه ادامه پیدا کند تا افرادی که حدود سی الی چهل  درصد از نازایی یا ناباروری  را دارند مداوا گردند . افرادیکه با این روش صاحب فرزند شدند حتما" با ما تماس بگیرند  تا ما  بتوانیم نام آنها را در لیست این روش قرار دهیم و در آینده با قدرت این روش را برای دیگران ارائه دهیم . برای شادی روح ننه کریم  صلوات

پس صادقانه عمل نمائید تا مشمول برکت خداوند شوید انشالله .

به امید برآورده شدن آرزوی شما صلوات بر محمد و خاندان شریفش .

بیست و دوم بهمن نودوسه (  با درود  بیکران به آقا صاحب الزمان  عج الله تعالی فرجه و شریف  سالگرد سی و  ششمین  سال پیروزی خون برشمشیر بر همه مظلومان جهان مبارک باد )و درود به تمامی شهدای اسلام و خادمین و عاشق و صادق تمام دورانها .

 

free site stat