امروز : دوشنبه, 06 خرداد 1398

درمان بدون دارو

درمان بدون دارو

از امام رضا (ع) روایت شده است : اگر مرده ای در اثر فشار درمانی یا ماساژ دادن زنده شود من انکار نمیکنم {دانشنامه احادیث پزشکی ج 1  ص 99 }

شماره  تماس برای ارسال کتاب    09352353988

شماره جدید کارت بانک کشاورزی      0331 - 5604 - 7016 - 6037  

136- درمان آبسه و درد دندان با سه روش ساده :

در گذشته  آرد نخود چی را کمی تفت میداند و پس از آنکه حرارت آن قابل تحمل میشد  به مدت جند دقیقه روی پیله دندان قرار میدادند و این کار را چند بار تکرار میکردند تا پیله باز میشد و عفونت آن را با ماساژ به طرف  بیرون و یا میک زدن تخلیه میکردند .

روش دوم : دو قاشق چایخوری  نشاسته  را درون یک استکان آب ولرم مخلوط میکنید سپس مقدار یک قاشق چایخوری شکر به آن اضافه نموده پس از هم زدن مواد آن را روی محل درد و آبسه قرار دهید ، بعد از چند ثانیه درد و التهاب آن کاملا" آرام میشود واگر آن  مواد را ده دقیقه روی محل آبسه قرار دهید خواهید دید عفونت خود به خود از مجراهای محل عفونت خارج شده و با مواد مخلوط میگردد . با دفع آن  وتکرار همین کار تمام عفونت از لثه تخلیه میشود .

روش سوم : در این روش از پوست خشک شده انار که دارای پی میباشد استفاده میگردد که به مدت 15 تا 20 دقیقه آن را روی محل عفونت قرار میدهند تا عفونت خارج گردد .

من سالها تحقیق نموده ام و با اقوام زیاد این کشور در ارتباط بوده و بهترین و آسانترین روشهای  آنها را برای شما جمع آوری نمودم تا خدمتی کوچک را برای شما عزیزان انجام داده باشم 

امید است که مشمول دعای خیر شما باشیم  التماس دعا برای پدر و مادرم دارم 

هفدهم بهمن نود وسه

 

free site stat