امروز : دوشنبه, 06 خرداد 1398

درمان بدون دارو

درمان بدون دارو

از امام رضا (ع) روایت شده است : اگر مرده ای در اثر فشار درمانی یا ماساژ دادن زنده شود من انکار نمیکنم {دانشنامه احادیث پزشکی ج 1  ص 99 }

شماره  تماس برای ارسال کتاب    09352353988

شماره جدید کارت بانک کشاورزی      0331 - 5604 - 7016 - 6037  

         132-      ازدواج سفید هدیه ای جهنمی از کاخ سفید

   
    ازدواج سفید آخرین حربه و دست آورد صهیونیست های کاخ سفید نشین است .

        عموما" دشمنان برای پنهان کردن هر فکر و اندیشه ای که دارند نامی قشنگ برای آن پیدا میکنند مانند کاخ سفید ، سازمان حقوق بشر ، مجسمه آزادی ، ازدواج سفید.

کاخ سفیدی که سیاهی های آن تا ابد هم پاک نمیشود ،ساخت بمب اتم و دو بار استفاده از آن در جنگ با ژاپن و ساخت انواع اسلحه های کوچک و بزرگ و کشتار جمعی شیمیای و میکروبی و رادیو اکتیویته .

     سازمان حقوق بشر : این سازمان عریض و طویلی که در نود درصد مصوباتش حقوق ضالمان را در نظر داشته و نزدیک به هفتاد سال فقط  به مردم مظلوم فلسطین ظلم نموده و هنوز هم به این کار کثیف خود ادامه میدهد . و اگر به لیست مصوبات این سازمان از بدو تاسیس تا کنون نظر کنید هزاران فاجعه غیر قابل بخشش در آن خواهید یافت .

       مجسمه آزادی : با ارتفاع 146 متر در جزیره ای به همین نام در آمریکا ایستاده و از آن ارتفاع بالا شاهد تمام اسارتهای مردم آمریکاست ، بنام آزادی برده داری گذشته سیاه پوستان و کشتار سرخ پوستان و اکنون با برده داری نوین  ترویج مصرف الکل مواد مخدر سکس و قرص های روان گردان و تحت عنوان آزادی و تشکیل گروهای منحرف و شیطان پرست ، آزادی کثیف را به مردم آمریکا و کسانیکه به آنها اعتماد دارند هدیه داده اند .

        ازدواج سفید : آخرین حربه و نیرنگ دشمنان اسلام ازدواج سفید است که با فرهنگ بی بند باری اخلاقی ، نسل جدید را بسوی بیخیالی و هرزگی میکشاند که به هیچ چیز و هیچ کس پابند نباشد و این بزرگترین بدبختی نسل جدید میباشد و بزرگترین فاجعه اخلاقی برای دختران و زنان است چرا که آنها را به بردگان جنسی تبدیل میکند و آنها بدون آنکه متوجه شوند عامل انتقال انواع بیماری های مقاربتی و بدبختی های مانند زاد و ولد حرام و اعتیاد به انواع مواد مخدر میکند  این ازدواج سفید  یعنی دهن کجی به احکام الهی و عقلانی ،،                 

      ازدواج سفید یعنی از دست دادن ارزش و مقام زن در جامعه و پایان شرف و استقلال و پاکی  یعنی پایان حمایت خانواده در اجتماع یعنی تنهای و گمراهی یعنی اسارت های بی پایان یعنی شروع ورود به جهنمی بزرگ از همین دنیا .

 

 

free site stat