امروز : دوشنبه, 06 خرداد 1398

درمان بدون دارو

درمان بدون دارو

از امام رضا (ع) روایت شده است : اگر مرده ای در اثر فشار درمانی یا ماساژ دادن زنده شود من انکار نمیکنم {دانشنامه احادیث پزشکی ج 1  ص 99 }

شماره  تماس برای ارسال کتاب    09352353988

شماره جدید کارت بانک کشاورزی      0331 - 5604 - 7016 - 6037  

         128-      پیشگیری از حوادث خطرناک

     این پیشگیری بسیار آسان و راحت میباشد   البته درست است که تعداد حوادث خطرناک بسیار  زیاد است  و هر لحظه امکان دارد اتفاقی ناگوار پیش آید ولی اگر قرار بود این حوادث هر لحظه اتفاق بیفتاد تا کنون نسل بشر از روی زمین برداشته میشد .  پس دلیل اینکه ما تا کنون زنده هستیم قانون های خاصی است که خداوند آنها را به ما هدیه داده است .

مثلا" ترس از ارتفاع  ، ترس از مرگ ، ترس از ناقص شدن ، ترس از فقر و بیماری ، و ده ها انگیزه دیگر که در وجود ما نهادینه شده است .

پیشگیری آسان از همین جا شروع میشود  و میتوان از این قانون  طلایی که هدیه الهی است  به نحو احسنت استفاده نمود ، و هرگاه که میخواهید کاری انجام دهید  اول به خود هشدار دهید که هیچ کاری را آسان و سهل تصور نکنید و احتمال دارد این شیشه پاک کردن شما خطر سقوط و جراحت های شدیدی را برای شما بوجود آورد و قبل از انجام کار حتما" موارد ایمنی مانند استفاده از نردبان یا چهار پایه سالم و محکم را مد نظر داشته باشید و بدانید هر گونه سهل انگاری میتواند عواقب شدید و دردناکی داشته باشد و همین مسئله میتواند برای شما انگیزه مهم و قوی باشد که بیشتر احتیاط کنید . و اگر در رابطه با تمام موارد و کارهای روزانه با همین اندیشه برخورد نمائید خواهید دید با کمی احتیاط بیشتر  فقط با کمی احتیاط بیشتر از نود و هشت درصد حوادث شدید در امان هستید .

 

  اگر شما به آمار بالای مرگ و میر حوادث رانندگی توجه کنید متوجه میشوید سالی بیست هزار نفر چگونه بر اثر یک غفلت کوچک چنین فاجعه ای را بوجود میآورند و حدود سی هزار نفر سالیانه از همین حوادث رانندگی آسیب های جدی میبینند و عواقب شدید آن را از نزدیک لمس میکنند . کمی دقت ، کمی احساس ترس،  کمی احساس مسولیت نسبت به خود و دیگران از مشکلات جدی جلوگیری میکند .

 

free site stat