امروز : سه شنبه, 30 مرداد 1397

درمان بدون دارو

درمان بدون دارو

از امام رضا (ع) روایت شده است : اگر مرده ای در اثر فشار درمانی یا ماساژ دادن زنده شود من انکار نمیکنم {دانشنامه احادیث پزشکی ج 1  ص 99 }

      123-       بازسای غضروف های از دست رفته و آسیب دیده

       ضرب المثلی هست که میگوید : درد به یکباره می آید  ولی ذره  ذره میرود .

  در صورتی که درد هم ذره ذره می آید  و به یکباره خود را نشان می دهد  . در زمان شروع بیماری بدن به صورت اتوماتیک هم هشدار میدهد هم شروع به خود درمانی مینماید ، ولی ما به هشدارهای آن توجه نمیکنیم تا  اینکه درد به یکباره هجوم میاورد .

     غضروف ها و یا مفاصل  بدن بر اثر مصرف کم آب دچار آسیب های جدی میشوند یعنی زمانی که ما آب را کمتر از حد مجاز استفاده میکنیم  ، اسید اوریک خون بالا میرود و همین امر باعث آسیب دیدن غضروفها و بیماری آرتروز میگردد.

روش درمان :

مصرف به اندازه آب در شبانه روز از این بیماری پیشگیری میکند ( یعنی در ازای هر دوازده کیلو باید مقدار 200 سی سی   آب مصرف شود .

در مرحله بعد هرشب بعد از استفاده از دستشوی قبل از خواب مقدار دویست گرم  لوبیا سبز پخته شده را با کمی نمک میل نمائید سپس دندانها را شسته و استراحت کنید .

بعد از دو هفته خواهید دید که درد های مفصلی شما کاهش پیدا میکند و ترمیم غضروفها و مفصل ها شروع شده است .( این ترمیم نسبت به سن بیمار و مقدار آسیب دیدگی طول میکشد  گاهی سه ماه و گاه تا یکسال )

 

free site stat