امروز : دوشنبه, 06 خرداد 1398

درمان بدون دارو

درمان بدون دارو

از امام رضا (ع) روایت شده است : اگر مرده ای در اثر فشار درمانی یا ماساژ دادن زنده شود من انکار نمیکنم {دانشنامه احادیث پزشکی ج 1  ص 99 }

شماره  تماس برای ارسال کتاب    09352353988

شماره جدید کارت بانک کشاورزی      0331 - 5604 - 7016 - 6037  

    118-   قندانها در اداره ها

   اکثر مواقع که به اداره های مختلف مراجعه میکنم قندان هایی را روی میز آنها میبینم که یا درب ندارند یا اینکه در دارند ولی درب آنها  در گوشه ای بر روی میز رها شده است . در صورتیکه این ماده پر مصرف ماسوای اینکه خودش ماده سمی میباشد و آسیب های جدی را به بدن وارد میکند ( مانند مرض قند ، پوسیدگی دندانها ،و.....) بلکه خاصیت شدید جذب میکروبها و باکتریها و حشراتی مانند سوسک ،مورچه ،مگس و انواع پشه ها را در خود دارد .

پس باید به نکات زیر حتما" دقت کافی نمود .

1- درب قندانها را حتما" پس از مصرف ببندید

2- از قندانهای کوچک استفاده کنید تا محتوای آن سریع تر تمام شود تا مجبور نشوید روی قندهای قبلی و کهنه مقدار قند جدید بریزید و آلودگی قندهای قبلی را به قند جدید انتقال دهید .

3- در صورت امکان قند را درون فنجان انداخته و با قاشق چایخوری بهم بزنید تا در زمان آب شدن قند در محیط دهان آسیب کمتری به دندانهای شما وارد شود.

4- سعی کنید در منزل نیز از قندانهای کوچک استفاده کنید و برای برداشتن قند از گیره قند استفاده شود زیرا سطح پوست همیشه دارای مقداری باکتری و میکروب میباشد و در زمان برداشتن قند محیط اطراف قندان و قندهای دیگر را آلوده میسازیم

5- در کشور های پیشرفته سالهای بسیار زیادی است که دیگر از قند استفاده نمیکنند و برای شیرین کردن چای قهوه و دیگر نوشیدنیها از شکر استفاده میکنند ولی از فرهنگ قدیمی ما هنوز این عادت بد وجود دارد .

اما بد نیست بدانید  با همین قند ده ها کار عجیب و غریب و جالب میتوان انجام داد که بسیار جالب است و من فقط یکی از آنها را به شما آموزش میدهم چون بعضی از آنها ممنوع وبعضی دیگر از آنها را نیز در جای دیگر خواهیم آورد    ( کار جالب )    

اگر میخواهید سرباطری اتومبیل تان سولفاته نشود فقط کافی است یک عدد قند را روی محل سر باطری قرار دهید و دو قطره آب روی آن بچکانید خواهید دید که دیگر سر باطری ها سولفاته نمی شود .

 

free site stat