امروز : دوشنبه, 06 خرداد 1398

درمان بدون دارو

درمان بدون دارو

از امام رضا (ع) روایت شده است : اگر مرده ای در اثر فشار درمانی یا ماساژ دادن زنده شود من انکار نمیکنم {دانشنامه احادیث پزشکی ج 1  ص 99 }

شماره  تماس برای ارسال کتاب    09352353988

شماره جدید کارت بانک کشاورزی      0331 - 5604 - 7016 - 6037  

    117-      نکات مهم در باره تمیز کردن وسائل الکتریکی درون منزل

    امروزه با پیشرفت های علمی  مطالبی را  می آموزیم   که قبلا" حتی به آن فکر هم نمیکردیم  .

در رابطه با تمیز کردن وسائلی مانند : تلویزیون ، دی ود دی ، رسیور و هرگونه وسائل الکتریکی  باید دقت داشته باشید  که گرد و غبار روی این وسائل با گرد و غبار های معمولی فرق دارد  و اصطلا ها" آنها را بار دار میگویند و این گرد و غبارها بسیار خطرناکتر از گرد و غبار های معمولی هستند و قدرت بیماری زایی آنها چندین برابر بیشتر از حد معمولی آنهاست ، پس بهتر است در زمان پاک کردن این وسائل نکات زیر را فراموش نکنید .

1- همیشه از دستمالی جداگانه و با رنگ مشخص استفاده کنید تا پس از استفاده از آن به یاد داشته باشید که برای وسائل دیگر از آن استفاده نکنید.

2- پس از نظافت آن دستمال یا پارچه را سریعا" در سرویس بهداشتی شستشو دهید و آن را جداگانه خشک کنید تا پارچه های دیگر را آلوده نکند و سرویس بهداشتی را نیز بشوئید .

3- توجه داشته باشید اگر میخواهید از پارچه نم دار برای نظافت وسائل برقی استفاده کنید حتما" دو شاخه آن را از برق بیرون بکشید و یکبار آن وسیله را روشن و خاموش کنید تا الکتریسیته ذخیره شده در آن باعث برق گرفتگی شما نگردد .

 

free site stat