امروز : چهارشنبه, 07 مهر 1400

درمان بدون دارو

درمان بدون دارو

از امام رضا (ع) روایت شده است : اگر مرده ای در اثر فشار درمانی یا ماساژ دادن زنده شود من انکار نمیکنم {دانشنامه احادیث پزشکی ج 1  ص 99 }

شماره  تماس برای ارسال کتاب    09352353988

شماره جدید کارت بانک کشاورزی      0331 - 5604 - 7016 - 6037  

14. نرمش جدید و جالب و ساده برای افراد چاق و تنبل

14. نرمش جدید و جالب و ساده برای افراد چاق و تنبل
چون افراد چاق و تنبل حال و حوصله زیادی جهت  ورزش ندارند و بدن انسان طوری ساخته شده است که ، حتما نیاز به تحرک و کار و ورزش دارد پس هر گونه که امکان دارد باید کاری کرد.
این روش ساده را برای کسانی که هنوز قدر ورزش و کار را نمی دانند ارائه می نمایم که شاید با این روش  آهسته آهسته تمایل شان به تحرک بیشتر  شود.
سعی کنید همانطور که روی فرش خانه  دراز کشیده اید خیلی آرام شروع به غلتیدن نمائید شاید اتاق شما کوچک باشد وبا سه یا چهار بار چرخش به انتهای اتاق برسید. سعی کنید با عمل عکس آن به جای اول باز گردید و اگر چند بار این کار را انجام دهید، خواهید دید که بسیار خسته شده اید مثل اینکه کار زیادی انجام داده اید و با این کار ساده انرژی زیادی مصرف میکنید ، اگر می توانید روزی چندین بار این عمل را تمرین کنید به مرور حس تحرک و شادابی به شما دست خواهد داد.

 

نکته مهم و قابل توجهی که باید آن را بدانیم این است که سیستم بدن ما به مرور زمان چربیها را به درون استخوان میکشد و باعث ضعیف شدن استخوانها میگردد و اشباع شدن چربیها در بدن در سنین بالا خطرات جدی تری را بوجود میآورد  . همانند سکته قلبی و مغزی بیماری دیابت و ابتلا به سرطان را در خانمها تا  50 درصد بالا می برد .


آموزش های رایگان و اطلاعات عمومی

 

free site stat