امروز : چهارشنبه, 07 مهر 1400

درمان بدون دارو

درمان بدون دارو

از امام رضا (ع) روایت شده است : اگر مرده ای در اثر فشار درمانی یا ماساژ دادن زنده شود من انکار نمیکنم {دانشنامه احادیث پزشکی ج 1  ص 99 }

شماره  تماس برای ارسال کتاب    09352353988

شماره جدید کارت بانک کشاورزی      0331 - 5604 - 7016 - 6037  

5.کجا و کی از نوشابه ها استفاده کنیم نوشابه خطرناکتر از سیگار

5.کجا و کی از نوشابه ها استفاده کنیم ، نوشابه خطرناکتر سیگار 

 


       اول به شما می گویم تا آنجا که میتوانید از مصرف نوشابه ها جدا خود داری کنید برای تاکید و اثبات این مطلب به شما می گویم که مادر اینجانب از نوشابه به عنوان پاک  کننده سرویس بهداشتی استفاده می کند و نتیجه جالب آن را  نیز به همه دوستان و آشنایان می گوید و دیگر از وایتکس استفاده نمی کند و بعضی وقتها به عنوان باز کننده لولهء فاضلاب ها نیز از آن استفاده می کند و دیگر به سراغ وایتکس ها و لوله باز کن و جوهر نمک نمی رود .

آیا شما میدانید : آلودگی  بعضی از خانه ها بین بیست تا صد برابر از هوای آزاد خارج از خانه بیشتر است  ؟ زیرا مقدار مصرف بیش از اندازه خانمها از وایتکس ، جوهر نمک ، شوینده ها ، خوشبو کننده ها ، و ده ها ماده شیمیای دیگر در منزل باعث میشود که  هوای داخل منازل آلوده تر از هوای آزاد شود . وبدون آنکه متوجه باشند خود و فرزندانشان را آماده دریافت انواع بیمارهای مزمن و خطرناک میکنند که زمان درمان بعضی از آنها بسیار طولانی میباشد، چون پزشکان عامل بیماری را نمیشناسند و یا اینکه بدلیل ترکیب مواد شیمیای استفاده شده قابل تشخیص نمیباشد .


خیلی از مردم سیگار نمی کشند ولی در مصرف نوشابه ها زیاده روی میکنند و اگر بدانند که ضرر انواع  نوشابه بیشتر از سیگار است شاید از مصرف آن پرهیز کنند   .

   
(هشدار مهم)این هشدار را جدا رعایت کنید:
هرگز وایتکس و جوهر نمک را باهم مخلوط نکنید، که این کار باعث تولید گاز بسیار سمی و خطرناکی را می نماید که حتی یکبار تنفس آن هم بسیار خطرناک و مرگ آور است و به صورت کلی می توانید به جای این مواد شیمیایی از نوشابه استفاده کنید که همان کارآیی را دارد و جالب اینکه ارزان تر هم هست.


         مطلب دیگر در رابطه با نوشابه ها  ،  اگر شما یک عدد دندان کشیده شده تان را درون نوشابه قرار دهید ظرف مدت یکماه خواهید دید هشتاد درصد دندان هل شده و از بین رفته است، به همین دلیل یکی از عوامل بوجود آورندهء پوکی استخوان نیز به شمار می آید چون مانع از جذب کلسیم میشود .  ولی با این همه تنها جایی که استفاده از نوشابه را توصیه می نمایم زمانی است که از سوسیس و کالباس این غذای وحشتناک استفاده می کنید و تنها در این مورد مصرف نوشابه بلا مانع می باشد چرا که به وسیله آن هرچه زودتر ، شر این خوراکی از سر معده و روده های ما کوتاه شود، وبه خاطر داشته باشید مصرف ماهی یکبار سوسیس وکالباس و نوشابه هم زیاد است.

 و هرگز فراموش نکنید که نوشابه ها یکی از مهم ترین عامل پوکی استخوان ، فاسد شدن دندانها ،مرض قند ،چاقی های مزمن ،بی خوابی ، کند و ضعیف شدن حافظه ، ضعف عظلات و ضعف جسمی ، و عامل اعتیاد  است به خود نوشابه ها، و جذب هرگونه دارو در بدن را بسیار کند و یا اصلا" غیر ممکن مینماید و جالب است بدانید آسپارتام (شیرین کننده مصنوعی ) سم بسیار خطرناکی است که صدها بیماری را بوجود میاورد  و باز جالب است بدانید   که ایران مقام چهارم  مرگ و میر براثر سرطان در دنیا را دارد  .

فقط این مطلب را نیز در رابطه   با نوشابه ها بدانید   بد نیست  که  توجه داشته باشید    در زمان  آتش سوزی های کوچک میتوانید مقداری از سر نوشابه را خالی کنید سپس  بطری یک ونیم لیتری را  درش را با شست تان محکم نگه دارید و آن را خوب تکان دهید      سپس    بطری نوشابه  را سر و ته کنید  و با انگشت شست تان  جهت پاشیدن نوشابه را  به روی شعله تنظیم کنید  و سپس اجازه دهید نوشابه بخاطر داشتن   CO2 و آب باعث خاموش   شدن آتش میشود   .

 

     در اینجا مطلبی را اضافه میکنم که در نوع خودش بی نظیر است  و باید به آن خیلی دقت نمود ..

    در طی دو سال گذشته معادل   یکصدو هشتاد میلیون لیتر نوشابه از آمریکا خریداری نموده ایم ، در حالیکه یک قوطی کبریت به آمریکا صادر نکرده ایم  ......

  شما فکر کنید اگر در هر ده هزار لیتر فقط یک کیلو روغن خوک یا حتی خون آدمیزاد یا انواع سموم  و یا عوامل سرطان زا ریخته باشند ....

1- به هیچ عنوان قابل شناسایی و رد یابی نیست

2- معادل   هیجده هزار لیتر خون و روغن خوک و انواع سموم را به خورد ما داده اند که متاسفانه عواقب وحشتناک آن را درون جامعه بخوبی میتوان دید ...

الف -  زیاد شدن انواع سرطانها

ب-  بی تفاوتی مردم نسبت به یکدیگر

ج-  رشد بی حجابی و البسه زنان برای به نمایش گذاشتن خودشان و گویی یک مسابقه گذاشته اند برای رفتن به جهنم و بی خیالی و عدم ترس از عذاب آخرت

د - بیش فعالی کودکان و تجویز داروی ریتالین که خود نوعی  قرص اکس ضعیف شده میباشد که هم اعتیاد و هم تحریک جنسی را برای فرزندان ما به ارمغان میاورد و ما بدون آنکه متوجه باشیم فرزندان خود را بسوی تحریکات غیر قابل کنترل جنسی کودکان میفرستیم  که هم مورد سو استفاده جنسی دیگران از آنها قرار میگیرند  و هم بخاطر بیش فعالی و عدم تمرکز آنها در  درس خواندن و تنبلی مسیر فاجعه بد بختی آینده خود را طی میکنند ....و شما مقصر اصلی هستید

 ( این را بدانید که سرمایه داران همیشه به فکر پول در آوردن هستند و برای بدست آوردن آن هر کاری میکنند از فروش هر چیزی که مردم به آن احتیاج دارند از نان و غذا گرفته  تا اعتیاد و مواد مخدر تا انواع  اسلحه تسلیحات کشتار جمعی آنها فقط پول و قدرت آن را میخواهند  و کاری با عواقب این کار شان ندارند    )

خطر نوشابه از انواع کشتار و قتل و عام خیلی بیشتر است و در آینده ای نچندان دور عوارض جانبی آن به تمام خانه ها سر میزند و دیگر کسی نمیتواند کاری انجام دهد  و باید عوارض سخت و دردناک آن را تحمل کنند . 

آموزش های رایگان و اطلاعات عمومی

 

free site stat