امروز : چهارشنبه, 07 مهر 1400

درمان بدون دارو

درمان بدون دارو

از امام رضا (ع) روایت شده است : اگر مرده ای در اثر فشار درمانی یا ماساژ دادن زنده شود من انکار نمیکنم {دانشنامه احادیث پزشکی ج 1  ص 99 }

شماره  تماس برای ارسال کتاب    09352353988

شماره جدید کارت بانک کشاورزی      0331 - 5604 - 7016 - 6037  

4. بیرون آوردن سوزن از اعضای بدن بدون عمل جراحی و بیرون آوردن سوزن خیاطی از معده

4. بیرون آوردن سوزن از اعضای بدن بدون عمل جراحی و بیرون آوردن سوزن خیاطی از معده


این روش بسیار جالب و ساده را از یک پیرزن لحاف دوز آموختم که خودش مبتکر این روش بوده است او یک آهن ربای بزرگ و قوی داشت که هر زمان کسی در روستایشان  دچار این حادثه میشد  به وسیله آن آهن ربا سوزن را از پای مصدوم بیرون میکشید .
اول آهن ربا را در مسیر سوزن قرار میداد  ( همان جایی که بیشترین  درد و التهاب را دارد ) و سپس آهن ربا را کمی به طرف بالا میکشید و در همین لحظه آهن ربا را از سطح پوست دور میکرد ، این کار باعث میشد سوزن به طرف سطح پوست کشیده شود و بعد از چندین  بار انجام این عمل می بینید که سر سوزن از زیر پوست خارج میشود و باز  با همین روش کل سوزن از بدن خارج می شود . ( فقط باید بعد از بیرون آوردن سوزن حتما" از واکسن ضد کزاز استفاده شود  .


بیرون آوردن سوزن خیاطی از معده


در ده ها سال قبل گاهی خیاط ها در هنگام کار اشتباها" سوزنی را با لب های خود نگه میداشتند که با کمی بی احتیاطی یا حواس پرتی آن را می بلعیدند که با امکانات کم آن روزها باعث مرگ میشد .
روش بیرون آوردن سوزن را نمیدانم چه کسی کشف نموده است ولی من با افرادی که با روش فوق بدون عمل جراحی نجات پیدا کرده اند صحبت نموده ام که این روش را به شما هدیه مینمایم .
برای بیرون آوردن سوزن از مقعد بدون هیچ آسیبی ، باید مقدار پنج تا هفت  گرم پنبه را که از الیاف گیاهی تهیه شده است را به شکل توپ های کوچک و به اندازه نصف یک بند انگشت تهیه نموده و آن را یکی پس از دیگری به همراه کمی آب به بیمار خوراند ، بعد از چند ساعت سوزن در حالی که الیاف پنبه ها آن را همانند پیله احاطه کرده است بدون هیچ آسیبی به احشاء داخلی از مقعد خارج میشود ، فقط باید به خاطر داشت که تا ده پانزده دقیقه فرصت دارید  پنبه ها را به خورد بیمار دهید و از تحرک زیاد و یا خوردن مایعات و غذا باید خود داری نمود. البته در بعضی مواقع دیده شده است که مدت چند ماه هم  سوزن در معده مانده  و هیچ آسیبی به بدن وارد نکرده است .

 چند وقت پیش با پیرمردی آشنا شدم که خاطره ای را برایم تعریف کرد که دانستن آن میتواند برای شما هم جالب و شنیدنی باشد ، او میگفت مدتها پیش روزی وارد خانه ام شدم دیدم که اهل خانه شدیدا" هراسان و نگران هستند ، وقتی علت را پرسیدم متوجه شدم که دختر پانزده ساله ام یکعدد سنجاق قفلی را به حالت باز بلعیده است  . در یک لحظه خاطره ای بیادم آمد که قبلا" در روستای ما اگر بز یا گوسفندی تکه ای آهن را میبلعید  به آن مقدار زیادی یونجه میدادند من سریع به مزرعه ای که در نزدیکی منزلمان بود رفتم و مقدار تقریبا" نیم کیلو یونجه تهیه و تمیز و خورد نمودم و به دخترم دادم تا آن را بخورد با اینکه کمی اذیت شد ولی مجبورا" آن را خورد  و بعد از دوازده ساعت سنجاق را بدون هیچ آسیبی دفع نمود.

دوستی تعریف میکرد یک روز در اداره ما  شخصی یک عدد سوزن ته گرد را بلعید ما سریعا" او را به بیمارستان رساندیم  ولی متاسفانه در آنجا کاری انجام ندادند درون عکس سوزن کاملا" مشهود بود ..به چند بیمارستان دیگر مراجعه نمودیم ولی نتوانستند کاری انجام دهند نهایتا" بعد از بیست و چهار ساعت تشنگی و گرسنه ماندن به یک بیمارستان مراجعه نمودیم  ولی هیچ چیزی در عکس دیده نمی شد و اعلام کردند  سوزنی در بدن بیمار وجود ندارد  در نهایت به این نتیجه رسیدند که به احتمال زیاد اسید معده بیمار سوزن را هضم نموده است ..  البته چند سال قبل در اخبار اعلام کردند که یک  پیر زن چینی بعلت گرسنگی زیاد رو به خوردن میخ و قطعات آهنی منزل متروکه مجاور خود نموده است و مدتها به این کار ادامه میداده  و این نیست مگر یکی دیگر از عجائب خلقت .

اگر شما در اینترنت نام  میشل لوتیتو  را جستجو کنید متوجه میشوید که این شخص تاکنون یک هواپیما را خورده است و همه شیشه پلاستیک و انواع فلزات آن را کامل خورده است و معده او همه آنها را هضم نموده 

آنوقت است که به قدرت بدن خودتان ایمان میاورید

در پناه حق باشید التماس دعا .    

 

آموزش های رایگان و اطلاعات عمومی

 

free site stat