امروز : چهارشنبه, 07 مهر 1400

درمان بدون دارو

درمان بدون دارو

از امام رضا (ع) روایت شده است : اگر مرده ای در اثر فشار درمانی یا ماساژ دادن زنده شود من انکار نمیکنم {دانشنامه احادیث پزشکی ج 1  ص 99 }

شماره  تماس برای ارسال کتاب    09352353988

شماره جدید کارت بانک کشاورزی      0331 - 5604 - 7016 - 6037  

2. نظریه اطباء بزرگ در رابطه با مضرات استفاده از دارو های شیمیایی

2. نظریه اطباء بزرگ در رابطه با مضرات استفاده از داروهای شیمیایی   

در کتاب نسخه عطار اثر ح محمد تقی عطار نژاد صفحه 190 نظر یازده دکتر مشهور آن زمان آورده شده است که بد نیست آنها را بدانیم .
دکتر ( میچل ) میگوید: در پس هر مرضی علتی وجود دارد و هیچ دارویی نمی تواند خود را به علت آن برساند ( پس باید علت بیماری را پیدا کرد )
        دکتر ( ماسونگود) :تاثیر دارو در جسم انسان  مبهم  نامعلوم  است           
دکتر  ( آبرگنی ) :علم طب حدس است نه یقین
دکتر  ( ریچارد کابوت ) : در بین 1407 امراض مختلف که در علم طب آن زمان نامبرده شده فقط شش مرض به وسیله دارو قابل علاج بوده است .
دکتر ( المرل ) از پزشکان سرشناس نیویورک میگوید :وضع  فعلی طب طوری شده که میتوان آنرا یک نوع جنون علمی دانست .
دکتر ( ودزهاچنسون ) میگوید: سینماها و الکل و دخانیات را از بین جامعه   براندازید خواهید دید در عرض 48 ساعت ستون فقرات معاملات  دارویی خواهد شکست .
دکتر (هوبارد ) : پدرم 67 سال طبابت کرد ولی هرگز من و برادرانم و خواهرهایم را با دارو معالجه نکرد .
  دکتر (ادوارد ) : داروهای سمی بدن انسان را مسموم میسازد و داروهای غیر سمی هم در مغز و کلیه ها از خود اثر سو میگذارد .
جالب است بدانید در سال  2011 میلادی در تحقیقاتی متوجه شدند که دارو های تقلبی در دنیا پنج میلیارد دلار سود خالص داشته است ، حالا پیدا کنید پرتغال فروش را ؟!
همیشه باید به این موضوع توجه داشته باشید  حتما برای درمان یک بیماری ده ها روش درمان وجود دارد ، ما سعی نموده ایم آسان ترین و ارزانترین آنها را کشف و جمع آوری کنیم تا قدمی برای سلامت جسم و جان شما برداشته باشیم ، اما در همین راستا باید دقت کرد چون نژاد و ساختار دی ان ای هر کس فرق میکند ، پس این احتمال وجود دارد که بعضی از روشها کمتر یا اصلا" جواب ندهد . پس هر کسی باید خودش وضعیت جسمی و روحی اش را به دقت بداند و هرچه میتواند راجب وضعیت جسم  خود و اعضای خانواده اش اطلاعات جمع آوری نماید و آن را در دفتر چه ای ثبت کند تا هر خانواده ای تمام مشکلات گذشته و حال خود را به نحو احسنت در نظر داشته باشد و حتی این دفترچه نسل به نسل به چرخد تا ساختار های درمانی یشان را بهتر و بیشتر درک کنند .  
 

آموزش های رایگان و اطلاعات عمومی

 

free site stat