امروز : سه شنبه, 30 مرداد 1397

درمان بدون دارو

درمان بدون دارو

از امام رضا (ع) روایت شده است : اگر مرده ای در اثر فشار درمانی یا ماساژ دادن زنده شود من انکار نمیکنم {دانشنامه احادیث پزشکی ج 1  ص 99 }

2. نظریه اطباء بزرگ در رابطه با مضرات استفاده از دارو های شیمیایی آدرس کانال تلگرامی DBDSIR@

2. نظریه اطباء بزرگ در رابطه با مضرات استفاده از داروهای شیمیایی   

در کتاب نسخه عطار اثر ح محمد تقی عطار نژاد صفحه 190 نظر یازده دکتر مشهور آن زمان آورده شده است که بد نیست آنها را بدانیم .
دکتر ( میچل ) میگوید: در پس هر مرضی علتی وجود دارد و هیچ دارویی نمی تواند خود را به علت آن برساند ( پس باید علت بیماری را پیدا کرد )
        دکتر ( ماسونگود) :تاثیر دارو در جسم انسان  مبهم  نامعلوم  است           
دکتر  ( آبرگنی ) :علم طب حدس است نه یقین
دکتر  ( ریچارد کابوت ) : در بین 1407 امراض مختلف که در علم طب آن زمان نامبرده شده فقط شش مرض به وسیله دارو قابل علاج بوده است .
دکتر ( المرل ) از پزشکان سرشناس نیویورک میگوید :وضع  فعلی طب طوری شده که میتوان آنرا یک نوع جنون علمی دانست .
دکتر ( ودزهاچنسون ) میگوید: سینماها و الکل و دخانیات را از بین جامعه   براندازید خواهید دید در عرض 48 ساعت ستون فقرات معاملات  دارویی خواهد شکست .
دکتر (هوبارد ) : پدرم 67 سال طبابت کرد ولی هرگز من و برادرانم و خواهرهایم را با دارو معالجه نکرد .
  دکتر (ادوارد ) : داروهای سمی بدن انسان را مسموم میسازد و داروهای غیر سمی هم در مغز و کلیه ها از خود اثر سو میگذارد .
جالب است بدانید در سال  2011 میلادی در تحقیقاتی متوجه شدند که دارو های تقلبی در دنیا پنج میلیارد دلار سود خالص داشته است ، حالا پیدا کنید پرتغال فروش را ؟!
همیشه باید به این موضوع توجه داشته باشید  حتما برای درمان یک بیماری ده ها روش درمان وجود دارد ، ما سعی نموده ایم آسان ترین و ارزانترین آنها را کشف و جمع آوری کنیم تا قدمی برای سلامت جسم و جان شما برداشته باشیم ، اما در همین راستا باید دقت کرد چون نژاد و ساختار دی ان ای هر کس فرق میکند ، پس این احتمال وجود دارد که بعضی از روشها کمتر یا اصلا" جواب ندهد . پس هر کسی باید خودش وضعیت جسمی و روحی اش را به دقت بداند و هرچه میتواند راجب وضعیت جسم  خود و اعضای خانواده اش اطلاعات جمع آوری نماید و آن را در دفتر چه ای ثبت کند تا هر خانواده ای تمام مشکلات گذشته و حال خود را به نحو احسنت در نظر داشته باشد و حتی این دفترچه نسل به نسل به چرخد تا ساختار های درمانی یشان را بهتر و بیشتر درک کنند .  
 

آموزش های رایگان و اطلاعات عمومی

 

free site stat