امروز : چهارشنبه, 07 مهر 1400

درمان بدون دارو

درمان بدون دارو

از امام رضا (ع) روایت شده است : اگر مرده ای در اثر فشار درمانی یا ماساژ دادن زنده شود من انکار نمیکنم {دانشنامه احادیث پزشکی ج 1  ص 99 }

شماره  تماس برای ارسال کتاب    09352353988

شماره جدید کارت بانک کشاورزی      0331 - 5604 - 7016 - 6037  

99- این هشدار را جدی بگیرید !

بیماری های قابل انتقال بین انسان و حیوان را جدی بگیرید ! شما با کمی دقت میتوانید از عواقب شدید آن در امان باشید :

       دین اسلام هزار و چهار صد سال پیش اعلام نمود هرگاه ادرار و مدفوع موش درون خوراکی خود پیدا نمودید ، آن را دور ریخته و از خوردن آن جدا" پرهیز نمائید  و آن خوراکی نجست است .

هرگاه دین اسلام خوردن یا استفاده از چیزی را حرام یا نجست اعلام کرده  بعدا" علم به یقین رسیده است ، که آن مسئله چقدر مهم و جدی بوده است .

ادار و مدفوع موش میتواند ده ها بیماری خطرتاک را برای انسان بوجود آورد . و امروزه اگر از بیماری طاعون خبری نیست بخاطر اختراع جارو برقی میباشد . و استفاده از این وسیله  حداقل هفته ای سه بار توصیه میشود .

بیماری سالمونلا و تب روده ای  از مدفوع طوطی و پرندگان خانگی برای انسان بوجود می آید و باید توجه داشت  که ناخنها و منقار پرندگان آلوده به انواع میکروبهاست و برای انسان میتواند تولید بیماری های سختی را بنماید  ، و حتی ذرات ریز  موجود در بال  پرندگان ، و انواع انگلهای بسیار ریزی که روی  بدن آنها زندگی میکنند ، باعث انواع بیماری  و آلرِِِژی در کودکان و بزرگ سالان میشود .

خراش پنجه گربه و گاز گرفتگی ، و انگلهای موجود در بدن گربه  و موهای آن میتواند برای خانمهای بار دار تا سقط جنین خطر آفرین باشد .

کیست هیداتیک که در مدفوع سگهای ولگرد یافت میگردد و روی گیاهان و سبزی جات پخش شده و به راحتی میتواند وارد خانه های ما شود و اگر سبزیجات را ضدعفونی نکنیم این کیست میتواند آسیبهای جدی را برای بدن ما بوجود آورد ، به خصوص  به کبد ریه ها .

باید دقت داشته باشیم که تا کنون نزدیک به هزار نوع بیماری بین انسان حیوان کشف شده است و هرچه علم پیشرفت کند تعداد این بیماریها افزایش پیدا میکند . پس میتوان نتیجه گرفت باید از نگهداری هرگونه پرنده و حیوان در منزل جدا" خوداری  نمود .

آموزش های رایگان و اطلاعات عمومی

 

free site stat