امروز : چهارشنبه, 07 مهر 1400

درمان بدون دارو

درمان بدون دارو

از امام رضا (ع) روایت شده است : اگر مرده ای در اثر فشار درمانی یا ماساژ دادن زنده شود من انکار نمیکنم {دانشنامه احادیث پزشکی ج 1  ص 99 }

شماره  تماس برای ارسال کتاب    09352353988

شماره جدید کارت بانک کشاورزی      0331 - 5604 - 7016 - 6037  

96- لوازم های آرایشی سمی و نجست

لوازم های آرایشی سمی و نجست 


اگر یک چرت کوچک در اینترنت بزنید و در آن بدنبال مطالبی در رابطه با لوازم های آرایشی خطرناک بزنید خواهید دید سالانه  180 میلیارد یورو لوازم آرایشی تولید میشود یعنی تقریبا"معادل  260 میلیارد دلار  که ایران در رتبه هفتم  مصرف کننده این محصولات میباشد .محصولاتی که هیچ گونه نظارت جهانی روی آنها نمیباشد چرا که عدد و رقم تولید ثروت آن آنقدر بالاست که کسی توان وجرات مبارزه با آن را ندارد  و اگر دقت کرده باشید تا کنون در عمرتان فیلمی ندیده اید که مبحث آن آلودگی لوازم آرایشی بهداشتی باشد .  یا اینکه از لوازم آرایشی به عنوان سلاح نام برده باشند . ولی به جای آن در تمام فیلم ها و عکس های تبلیغاتی زنان زیبا با انواع لوازم آرایشی دیده میشوند که نشاط و زیبای را به ارمغان میاورند و انسانها خواسته و ناخواسته بدنبال زیبای هستند . و همین موضوع باعث میشود  که دیگر به مواد تشکیل دهنده آنها توجهی نکنند . در تحقیقات جدیدی که بوجود آمده است  متوجه شده اند که مواد سمی زیادی در این لوازم بکار میرود .            مانند :  سرب  ، فرمالدوئید ، سدیم لوریل سولفات ، پارابن ، سور فاکتنات ، لاتینا  ، تری متابر ، آمونیوم لوریل سولفات ، دی متابروسالان ،ایزوپروپیل الکل ، کلروفرم های آئروسل .

که اگر به تاریخچه این مواد شیمیای مراجعه کنید مطالب وحشتناکی پیدا خواهید نمود ، بروز انواع سرطانها  ، اختلال در تنظیم هورمونها ، اختلالات ژنتیکی در نوزادان و بوجود آورنده انواع بیماریها ،و ایجاد آسیب های جدی برای نسل آینده مثل مقطوع ونسل شدن آنها ،( و ما برای چند ساعت نمایش زیبای خود حاضریم فرزندانمان را که عزیز ترین کسان ما هستند را به بلای گرفتار کنیم که درمانش هزینه های سرسام آور دارد و بوجود آورنده یک حسرت جانگداز برای آنها باشیم ) و ما باید بدانیم ، که هر انسانی ضعف های مخصوص خودش را دارد مثلا" شخصی کبد ضعیفی   دارد  و دیگری معده یا کلیه های آماده بیماری دارد پس بدون آنکه متوجه باشیم  خود را شدیدا" در معرض خطر آلودگی قرار میدهیم  آن هم به وسیله لوازم آرایشی های که بعضی از آنها تحت عنوان استفاده از سلولهای بنیادی که از جنین های فاسد و آلوده به ایدز و هپاتیت انواع بیماریهاست استفاده میکنند و از لحاظ شرعی هم استفاده از هر کدام از این اقلام  ژنتیکی یا بنیادی حرام ونجست میباشد . من به عنوان یک دوست و کسی که سالها تحقیق و مطالعه نموده ام  امیدوارم توانسته باشم قدمی هرچند کوچک برای سلامت جامعه برداشته باشم .  و امیدوارم مهم ترین اعضای جامعه اسلامی را که بانوان هستند را متوجه این خطر بزرگ نموده باشم ، که دشمنان ما آنقدر به فکر سودجوی و ثروت اندوزی خود هستند که حتی حاضرند مردم کشور خود را نیز نابود کنند تا چه برسد به ما ، در گزارش مستند تصویری نشان میداد که دولت آمریکا ، سی شهر کشور خودش را توسط هواپیما ، بمباران شیمیای نموده است و موادی را روی آن شهرها ریخته اند که باعث عقیم   شدن مردم آنجا گردیده  .   چرا که آن مناطق محروم  ، مزاحم اقتصاد و زیاده خواهی آنها میشدند . حالا شما پیدا کنید پرتغال فروش را . فاجعه آنقدر بزرگ است که فقط میتوان از آن دور شد تا در دام آنها نیفتاد ، وگرنه نمیتوان از آسیبهای آنها در امان بود . از همین امروز به فکر سلامت خود باشید ، و آن را جدی بگیرید.

چند نکته مهم در رابطه با لوازم بهداشتی آرایشی 

1- خطر محصولات تقلبی  دست کمی از لوازم موجود ندارد و باید خیلی دقت نمود .

2- در زمان خرید به تاریخ مصرف آنها دقت کنید .

 3- لوازمی را که به مدت طولانی نگه داشته اید را  معدوم کنید چرا که تاریخ مصرف آنها گذشته و میتواند  عوارض جدی تری را بوجود آورد  .

4- رنگ مو ها هم سرطان زا هستند ، در آخرین تحقیقات  متوجه شده اند  20 درصد از افرادی که از رنگ موها به مدت طولانی استفاده  میکردند نیز به انواع سرطانها گرفتار شده اند .

    توجه داشته باشید که دین ما از بدو ظهورش تا کنون به بالندگی اندیشه نظر داشته و دارد .       و میخواهد ما انسانها در سایه دینداری و دانش به معرفتی برسیم که یک قطره از شراب آن میتواند دنیای را به ما نشان دهد که پر است از، عشق و ایمان و ایثار، همان چیزی که ما برای آن به این دنیا آمده ایم و در آخرت نیز به آن خواهیم رسید  ، و هرچه از آن دور شویم به آسیب ها و بلایای  وحشتناکتری گرفتار خواهیم شد . امروز ما در جای هستیم که دیروز انتخاب کرده ایم . فردا را با اشتباه امروز تباه نکنیم .آموزش های رایگان و اطلاعات عمومی

 

free site stat