امروز : چهارشنبه, 07 مهر 1400

درمان بدون دارو

درمان بدون دارو

از امام رضا (ع) روایت شده است : اگر مرده ای در اثر فشار درمانی یا ماساژ دادن زنده شود من انکار نمیکنم {دانشنامه احادیث پزشکی ج 1  ص 99 }

شماره  تماس برای ارسال کتاب    09352353988

شماره جدید کارت بانک کشاورزی      0331 - 5604 - 7016 - 6037  

83 - قرص تقویت حافظه وجود ندارد

 
امروزه در تمام شبکه های ماهواره ای تبلیغات عجیب و غریب زیادی مطرح میشود  و آنقدر تکرار میکنند که آهسته و آرام جای خودشان را در ذهن ما باز میکند و به مرور زمان قسمتی از باورهای ما میشوند یکی از این تبلیغات قرص های تقویت حافظه میباشد که باید از آنها به شدت پرهیز نمود چون دارای ترکیبات اعتیاد آور هستند و میتوانند صدمات جدی را به نسل جوان وارد نمایند . در این زمینه تحقیقات زیادی توسط محققین کشورهای دنیا بوجود آمده است که اگر در اینترنت  جستجو کنید به وفور آنها را پیدا خواهید نمود . و درنتیجه تقویت حافظه نیازی به قرص های فریبنده ندارد بلکه احتیاج به  تمرین و تمرین و تمرین دارد.

در آخرین تحقیقات انجام شده مشخص شده است که قهوه حافظه را زیاد نمی کند و انرژی زا هم نیست بلکه بعضی ها به صورت عمومی دچار عادت زدگی (و تلقین) فکر میکنند که به حافظه آنها کمک میشود یا احساس انرژی میکنند.


نکته مهم : :::::::::::::::::::

در احادیث و طب سنتی ایران از کندر برای تقویت حافظه استفاده میشده است که شخصا" نتایج بسیار مهم آن را دیده ام  .

خانمهای بار داری که از چهار ماهگی روزی یک تکه کندر به اندازه لپه مصرف نموده اند صاحب فرزندان با هوشی شده اند و خانمهایی که در دوران بارداریشان زیاد قرآن میخواندند    فرزندانشان صبور بردبار  آرام  و مادرانی که در زمان شیر دادن برای فرزندانشان قرآن تلاوت میکردند در آینده  آنها  از دانشمندان و اساتید  میشدند .

مصرف کندر برای افراد مسن نیز مفید میباشد و ما بارها نتایج مثبت آن را مشاهده کرده ایم  مقدار  مصرف یک نخود کندر در روز بعد از چند ماه نتایج جالب خود را نشان داده است .

   94/3/29

آموزش های رایگان و اطلاعات عمومی

 

free site stat