امروز : چهارشنبه, 07 مهر 1400

درمان بدون دارو

درمان بدون دارو

از امام رضا (ع) روایت شده است : اگر مرده ای در اثر فشار درمانی یا ماساژ دادن زنده شود من انکار نمیکنم {دانشنامه احادیث پزشکی ج 1  ص 99 }

شماره  تماس برای ارسال کتاب    09352353988

شماره جدید کارت بانک کشاورزی      0331 - 5604 - 7016 - 6037  

72. درمان اسهال و يبوست با سیب

 

72. درمان اسهال و يبوست با سیب


از آنجا كه معجزات خداوند بسيار و بي نهايت است اين بنده حقير جز شكرانه وكرنش چيزي ديگري را در بساط ندارم تا تقديم آن باري تعالي نمايم باشد كه مورد قبول درگهش قرار گيرد.
يكي از معجزات سيب است كه در زمان اسهال آرامش را به ارمغان مي آورد و در زمان يبوست نيز همين سيب است كه مشكل گشاست.
فقط سعي كنيد در زمان اسهال صبح در حالت ناشتا یک عدد سيب ميل نمائيد و سعي كنيد صبحانه چيز ديگري ميل ننمایيد، تا نتيجه خوب آنرا ببينيد در ضمن آگر روی سیب تان مقداری نمک بزنید خواهید دید که چگونه بیماری اسهال به راحتی درمان میشود.
در زمان يبوست درست قبل از خواب دو عدد سيب رسیده ميل نمائيد و بعد از آن دو لیوان آب بخورید تا در صبح دفعي بسیار راحت و آرام داشته باشيد. یا میتوانید دو عدد قرص برگ سنا را با دو لیوان آب میل کنید و اگر یبوست مزمن تر است سه تا چهار قرص برگ سنا را با دو لیوان آب میل کنید تا به حالت طبیعی برسید ، البته به یاد داشته باشید یکی از عوامل یبوست های مزمن مصرف کم آب ، خوردن غذاها چرب سوسیس و کالباس فست فودها  و ادویه های تحریک کننده مانند زنجبیل ،فلفل سیاه   ، و پیاده روی زیاد میباشد .

 

آموزش های رایگان و اطلاعات عمومی

 

free site stat