امروز : چهارشنبه, 07 مهر 1400

درمان بدون دارو

درمان بدون دارو

از امام رضا (ع) روایت شده است : اگر مرده ای در اثر فشار درمانی یا ماساژ دادن زنده شود من انکار نمیکنم {دانشنامه احادیث پزشکی ج 1  ص 99 }

شماره  تماس برای ارسال کتاب    09352353988

شماره جدید کارت بانک کشاورزی      0331 - 5604 - 7016 - 6037  

کتاب رضوان الصلاة

 

 

کتاب رضوان الصلاة

به لطف خداوند منان

کتاب رضوان الاصلاة به چاپ سوم رسید 

ارسال با پست  سفارشی رایگان

45000 تومان

 


لطفا پس از واریز مبلغ 45000 تومان آدرس و کد پستی خود را به شماره 09352353988  ارسال نمایید تا ظرف 48 ساعت کاری کتاب برای شما ارسال شود.

شماره کارت بانک ملی به نام سعید محمدی همدانی

6037-9972-1706-0145

 

 کتاب رضوان و الصلاة     

نماز پر برک ترین هدیه خدا به انسانهاست

رضوان و الصلاة : یعنی نماز بهشتی یا نمازی که مستوجب وارد شدن انسان به بهشت میشود . و باید بدانیم برای رسیدن به خدا باید از بهشت گذشت .

در این کتاب آداب خواندن قرآن و اسرار آن را خواهید آموخت                راز نیت در نماز چیست ؟

فلسفه اذان و اقامه چیست و چه اسراری در آن نهادینه شده است ؟   که در نوع خود بی نظیر است   .      

سی درس جالب در وضو که تا کنون در هیچ کتابی به آن اشاره نشده است ، پیامبر اسلام (ص) در حدیثی  میفرمایند : هر  کس نیکو وضو بگیرد تمام گناهانش بخشوده میشود  .

معانی شستن دستها  ، شستن صورت  ، شستن آرنج ها  ، مسح سر    مسح پا ها  هرکدام مقام و معانی خاصی را دارد که تا کنون کسی به آنها نپرداخته است تا معنی حدیث پیامبر اکرم (ص) آشکار شود .

راز های سوره حمد و اخلاص و قنوت و رکوع و سجود و تشهد ، تسبیحات اربعه سلام نماز

درسهای جدید و جالب در رابطه با نماز جماعت ،   بهداشت و سلامت در نماز های عمومی و جماعات  ،  ارتباط بین سیستم ایمنی بدن انسان و سیستم عصبی   ، عشق چیست و عاشق کیست   ،   شاخص های کار برای رضای خدا   ،   چرا انسان فقط یکبار بدنیا میآید   ،  آیا عبارت  عقل سالم در بدن سالم درست است    ، بزرگترین هدف نماز چیست ؟  

چه کسی میتواند معجزه کند ؟    بزرگترین کار آقا امام زمان ( عج) در دنیا چیست  ؟       وضو و مدینه فاضله یا آرمان شهر کجاست ؟  و ده ها مطلب جدید و جالب دیگر  که باعث شد این کتاب اولین لوح تقدیر خود را از سازمان بسیج هنرمندان دریافت نماید ........................


 

free site stat