امروز : چهارشنبه, 07 مهر 1400

درمان بدون دارو

درمان بدون دارو

از امام رضا (ع) روایت شده است : اگر مرده ای در اثر فشار درمانی یا ماساژ دادن زنده شود من انکار نمیکنم {دانشنامه احادیث پزشکی ج 1  ص 99 }

شماره  تماس برای ارسال کتاب    09352353988

شماره جدید کارت بانک کشاورزی      0331 - 5604 - 7016 - 6037  

کتاب کشف اسرار فشار درمانی

کتاب کشف اسرار فشار درمانی و کشف 20 معجزه پزشکی درنماز

4 کتاب در یک جلد

ارسال با پست پیشتاز یا سفارشی

22000 تومان

 

 

Book3.jpgBook6.jpgBook4.jpgBook2.jpgBook0.jpgBook1.jpgBook5.jpg

 

لطفا پس از واریز مبلغ 22.000 تومان، آدرس دقیق و کد پستی خودتان و شماره پیگیری و تاریخ آن را به شما تلفن همراه  09352353988  ارسال نمایید تا ظرف 48 ساعت کاری برای شما ارسال شود.

شماره کارت بانک ملی به نام سعید محمدی همدانی

6037-9972-1706-0145

 

          مطالب این کتاب در نوع خود بی نظیر است درد صد نقطه از بدن را بدون دارو آرام کنید و از عوارض منفی داروهای مسکن در امان باشید . کورتون پوکی استخوان می آورد بروفن و ژلوفن ایبو بروفن و انواع فن ها برای کلیه و کبد مضر بوده و به مرور زمان آسیب های جدی بوجود  می آورد . چند سال پیش آماری در آمریکا نشانگر این موضوع بود که  در یکسال  15/000  نفر بر اثر استفاده از داروهای مسکن جان خود را از دست داده اند . در صورتی که بدن انسان پنج ماده مسکن و مخدر دارد  که مختص هر فرد میباشد که هیچ آسیب و عوارض جانبی برای آن فرد ندارد .

          در این کتاب درمان میگرن  انواع سر دردها  ، گلو درد ، زانو درد ، کمر درد ها ، درد همه اعضای بدن بدون کمترین دارو آرام میگردد و نیاز به هیچ مسکنی ندارید .

         درمان 5 بیماری با روغن نباتی  ، درمان دو بیماری با خمیر دندان  ، درمان سی بیماری با آبلیمو ،   و ده ها مطلب جدید و جالب  در نوع خود ، آموزش انواع نرمشها کمر زانو دستها و پاها و موضوع متفرقه پزشکی به زبان ساده و قابل فهم برای تمام اقشار جامعه و روش های بدون کمترین دارو .

      برای اولین بار در جهان ،

و تائید هفت پزشک از این کتاب و دارای شش لوح تقدیر در طی سالهای متمادی و ده ها تقدیر و تشکر و  رضایت نامه کتبی خوانندگان  کتاب و  چاپ های مجدد این کتاب نشان استقبال خوب مردم از این کتاب میباشد . و من این سایت را راه انداختم تا برای مطالب جدیدم از مردم وجهی دریافت نکنم با اینکه میتوانستم مطالب جدید سایت را به صورت یک کتاب جدید به مردم ارائه دهم و از آن هم برای خود در آمدی درست کنم اما من مدیون محبت های مردم هستم و خواستم جبران محبت کرده باشم با تشکر از همه شما عزیزان  و بزرگواران .

 

 

 

free site stat